31 maja 2011 r. wzięliśmy udział w II Turnieju Drużyn „Nieprzetartego Szlaku” zorganizowanym przez Komendę Hufca ZHP w Busku – Zdroju. Zlot odbył się na Sali gimnastycznej i placu przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo w Busku – Zdroju. Nasza drużyna wyruszyła w 8- osobowym składzie pod opieka naszych druhen Anety Trutkowskiej i Beaty Smodrzewskiej oraz druhny Ligii Płonki – naszej pani dyrektor. Impreza składał się z dwóch części. Pierwsza odbyła się na sali gimnastycznej gdzie instruktorzy drużyn przedstawili prezentacje multimedialne swoich drużyn celem przedstawienia swojego dorobku. Mogliśmy obejrzeć wystawę prac plastycznych, bowiem jednym z zadań przedrajdowych było przygotowanie przez każdą drużynę plakatu wspólnego pt. „Moje marzenia” oraz indywidualne prace poszczególnych uczestników. Nasza praca zdobyła w konkursie I miejsce, także w kategorii prac indywidualnych Agnieszka K otrzymała wyróżnienie. Później impreza przeniosła się w plener na boisko szkolne. Tutaj odbyła się olimpiada sportowa na wesoło - turniej gier i zabaw zręcznościowych – sztafecie z przeszkodami, na miotle, wężu i hulaj hoop`ie. W zawodach sportowych nasza drużyna także wiodła prym zdobywając I miejsce. Pod koniec zmagań sportowych smakowaliśmy pieczone na grillu kiełbaski.