Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Winiarach

Vive Kielce w Winiarach

17 kwietnia 2014 r., podopiecznych z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Winiarach, odwiedzili Mistrzowie Polski w piłce ręcznej - zespół Vive Targi Kielce. Spotkanie rozpoczął Piotr Zeljaś - Dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Winiarach, który powitał wszystkich przybyłych gości, podopiecznych oraz opiekunów.

Sławomir Szmal w imieniu całej drużyny Vive Targi Kielce przekazał młodzieży trzynaście nowych rowerów, które ufundował sponsor klubu - Kompania Piwowarska.

Spotkanie uświetnił występ artystyczny podopiecznych z Placówki. Julen Aginagalde, Uros Zorman, Zeljko Musa, Venio Losert, oraz Denis Buntić - zawodnicy z Vive Targi Kielce, wspólnie z młodzieżą wybrali się na krótką wycieczkę rowerową po okolicy. W tym samym czasie pozostali zawodnicy Vive Kielce, wzięli udział w meczu piłki nożnej z reprezentacją Placówki.

Na zakończenie spotkania przygotowano poczęstunek z grilla. Podopieczni z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Winiarach, mogli porozmawia z zawodnikami, zebrać autografy i zrobić pamiątkową fotografię.

zródło: Busko.com.pl